#1 2012-12-16 14:40:21

 MrTercio

http://s6.ifotos.pl/img/adminpng_xsrpqph.png

Punktów :   177 

Jak powinno wyglądać podanie na JuniorModeratora

Witam! Tutaj pokaże jak ma wyglądać podanie na JunioModeratora i jakie warunki Moderator musi spełniać i jakie funkcje ma JuniorModerator

Imie:
Wiek(MINIMUM 13 LAT!!!)
Skype: ( tak lub nie (jeśli tak to podaj))
Ile godzin dziennie grasz na serwerze
Napisz na serwerze /legacy i napisz nam ile Ci pokazało ( W aktualnym naborze minimum 1 day )
I tak sprawdzimy, czy napisałeś prawdziwe legacy, więc nie oszukuj. Jeżeli masz mniejsze niż 2 days nie pisz podania.

Znasz world edit i world guard ? Jak bardzo w skali od 1 do 10 ( minimum 7 [ twoja znajomość i tak będzie sprawdzona w teście, więc nie kłam])
Czemu to właśnie ty masz być modem? ( co najmniej 3 zdania czym dłuższe tym lepsze)

Warunki:
-Za zbanowanie członka administracji, rozdawanie przedmiotów wylatujesz i ban
-Musisz się czymś nas zaskoczyć np. Zrobić reklamę serwerowi. ZAKAZ: tego typu tekstów- Nie dajesz mi moda no to ci nie robię reklamy. Na odwrót zrobisz reklamę to może zaimponujesz i dostaniesz a jak będziesz szantażował to masz zerowe szanse
-Słuchaj się admina
-Nie pytaj się czy ktoś sprawdzi twoje podanie - Wtedy od razu jest odrzucone. Cenimy cierpliwość
-Nie żebraj o moderatora to zmniejsza twoje szanse.
-Musisz znać co najmniej WorldGuarda i WorldEdita na 7/10
-Musisz być miły dla graczy.
-Każdego nowego gracza musisz teleportować przed tabliczkami z instrukcją gry
-Musisz umieć rozwiązywać konflikty polubownie.

Funkcje JuniorModeratora:
- możliwość banowania, Kickania ( za niemądre banowanie wyrzucamy )
- GameMode
- "Magiczna siekierka" ( WorldeEdit, WorldGuard )
- ChestshopCreate
i wiele wiecej

Podania piszcie w nowym, stworzonym przez was wątku!
UWAGA WAŻNE: Jeżeli ktoś zostanie przyjęty a na teście się okaże że kłamał w podaniu ( najczęściej oszukują co do tego jak w skali potrafią używać world edita/guarda)Nie ma możliwości nigdy więcej zrobić podania ORAZ DOSTAJE BANA NA TYDZIEŃ BO MAM TEGO DOŚĆ ŻE JEDNA NA 20 OSÓB COŚ UMIE !!!

Dla niektórych graczy trzeba to powiedzieć, że wątki tworzymy w dziale REKRUTACJA.
@Efe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mieszadło magnetyczne bez podgrzewania